Продається слово "The"... За 40 тисяч доларів - pic 83dae8357c5150f25baf99051421f4ccПродавець з Австралії, ймовірно, отримав понад 40 тисяч доларів за виставлений на онлайн-торги невеликий клаптик паперу з надписом синьою ручкою  «The». Представник прес-служби аукціону підтвердив, що лот був «дивним, але законним».

Австралієць під ніком Sweatyman продавав свій незвичайний лот на аукціоні eBay (дата розміщення лота не повідомляється). Він супроводив пропозицію про продаж докладним описом товару: «Продаю слово “The”. Написане синьою ручкою на клаптику аркуша формату А4, це слово може використовуватися буквально в тисячах речень». Продавець навіть навів приклади можливих речень зі словом «The» і додав, що стан лота «дуже хороший».

Лот був доповнений фотографіями клаптика паперу на тлі різних предметів. «Прекрасно пасує до ноутбука. Підкреслює таємничу красу морських черепашок. Ефектно прикрасить горщики з квітами або фортепіано», – рекламував свій товар Sweatyman. Він також приваблював потенційних покупців безкоштовною доставкою.

Недоліком свого товару Sweatyman назвав лише незначну потертість літери «T».

Ще до кінця терміну подачі заявок від покупців, а саме 25 травня, його вартість становила понад 40 тисяч доларів США. Відомо, що 24 травня лот були готові придбати лише за 10 тисяч доларів. Досягнувши настільки високої аукціонної ціни, 26 травня лот із клаптиком паперу зник із сайту eBay. Його закрила адміністрація ресурсу чи сам продавець у зв’язку з достроковим продажем – не повідомляється.

За матеріалами  lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *