У Дніпропетровську пройшов Фестиваль народів світу, в якому команди 13 вищих навчальних закладів області мали змогу представити ту чи іншу країну. Гран-прі та звання «Інтернаціонального вищого навчального закладу» отримав Український державний хіміко-технологічний університет, студенти якого представили традиційні пісні, танці та страви Ізраїлю. 

У номінації «Краща презентація країни» перемогу виборов Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара, студенти представили культуру Азербайджану. «Кращим пісенним номером» визнали вокальну композицію Дніпропетровської державної фінансової академії в рамках представлення країни Грузії. Академія митної служби України, яка представляла Угорщину, одержала перемогу в номінації «Краща танцювальна постановка». Гран-прі фестивалю, звання «Інтернаціональний вищий навчальний заклад» дісталося команді Українського державного хіміко-технологічного університету. Їхня комплексна презентація культурних традицій Ізраїлю була визнана кращою за підсумками всіх номінацій.

Спеціальну відзнаку фестивалю отримав Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля за презентацію етнічних особливостей Нігерії та Камеруну.

Переможців обирало незалежне журі. До його складу увійшли представники громадських організацій області, а також експерти у сферах вокалу, хореографії та кулінарії.

Перед початком фестивалю молодь міста та області мала можливість перевірити свою ерудицію під час патріотичного квесту «Єдиний світ», що стартувала біля театру ім. Т.Г. Шевченка. Протягом маршруту учасники шукали відповіді на питання, пов’язані з історією різних країн Європи та світу. Завершився квест у парку ім.Т.Г.Шевченка.

Фестиваль народів світу проходив у рамках обласної програми «Гарний настрій – запорука миру».

         За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *