Понад сім тисяч харківських школярів через кілька днів попрощаються зі школою. Попереду в сьогоднішніх 11-класників одразу дві хвилюючі події – останній дзвінок і випускний. До довгоочікуваного випуску більшість одинадцятикласників почали готуватися ще на початку року – вибирають ресторани, замовляють банкет і підбирають вбрання. Але є й такі, хто вирішив відмовитися від пафосних бенкетів і почати своє доросле життя з порятунку дитячих життів.
Тож не всі одинадцятикласники цього року підтримують «ресторанний» випускний.

Випускники авторської школи Бойка (35 школярів) вирішили відзначити прощання зі школою з шашликами на природі. Заощаджені гроші молодь планувала скерувати в дитяче відділення кардіохірургії Інституту невідкладної хірургії , де на рік проводять близько 200 складних операцій маленьким пацієнтам з усієї України . Свою обіцянку підлітки виконали і днями передали до медустанови майже 120 тисяч гривень. Буквально минулого тижня за допомогою цих грошей лікарі провели першу операцію 10-місячному малюку. «Дітям дозволили бути на операції, а до цього вони познайомилися з мамою малюка. Звісно, після цього емоції в них зашкалювали. Це розвіяло у них останні сумніви», – говорить класний керівник 11-Ш Наталія Шишкова.

Свій випускний вирішили відсвяткувати на літній базі школи Бойка з батьками та вчителями, готуючи шашлики. Замість вечірніх суконь і респектабельних костюмів хлопці одягнуть джинси і футболки, а розважальну програму підготують самі. «У нас зараз практично щодня проходять репетиції, на свій випускний ми готуємо мюзикл», – розповідає випускник 11-Ш Леонід. Він був одним із тих, хто виступав проти скасування традиційного святкування. «Я не був противником такої благодійної акції, я виступав за те, щоб зробити трохи скромніше торжество й водночас допомогти дітям. Але якщо вирішили так, отже, хай буде так. А от костюм я все одно купив і в ресторан сходив», – сміється Леонід . Школяр неодноразово був на операціях у кардіологічному відділенні, але на останню, каже, потрапити не вдалося. «На ту операцію, яку провели з нашою допомогою, я не потрапив. Але планую піти на наступну», – говорить Леонід. На жаль, ніхто з харківських випускників до благодійної ініціативи учнів не долучився, повідомив директор школи Олександр Макагон.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *