Проблеми безпеки життєдіяльності обговорювали студенти - 54Днями в Національному авіаційному університеті відбулася XIII міжнародна науково-практична конференція “Безпека життя і діяльності людини: освіта, наука, практика”. Вона була присвячена 80-річчю цього навчального закладу і 50-річчю кафедри безпеки життєдіяльності. Конференцію організували і провели Міністерство освіти і науки України, Державна служба з надзвичайних ситуацій, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, X-NOISE EV – AVIATION NOISE RESEARCH NETWORK AND COORDINATION EUROPEAN ASSOCIATION FOR SECURITY і Національний авіаційний університет.

У цьому представницькому зібранні науковців взяли участь і львівські політехніки. На суд фахівців у галузі безпеки життєдіяльності вони представили доповідь “Виховання культури безпеки в майбутніх фахівців архітектурного профілю”, підготовану в.о. завідувача кафедри безпеки життєдіяльності Львівської політехніки Сильвестром Мохняком, доцентом цієї кафедри Володимиром Гончаруком і випускниками магістратури Інституту архітектури Романом Любицьким і Євгеном Кричевцем.

Значне місце в доповіді приділили проблемам формування безпечного містобудівного середовища. Тут нині відбуваються складні та масштабні процеси, що потребують ретельного дослідження фахівців різних сфер, зокрема архітекторів.

Як наголошено в доповіді, протягом останніх років в Україні почали предметніше вивчати проблеми екологічного стану міст, впроваджувати в практику відповідні матеріали і засоби енергозбереження, які підтримують екологічний стан середовища.

Цінним є те, що доповідь містить практичні рекомендації щодо кращого засвоєння культури безпеки майбутніми фахівцями архітектурної галузі.

Із цікавою доповіддю на конференції виступив також випускник “Львівської політехніки” аспірант Інституту регіональних досліджень НАН України Юрій Гончарук, вона була присвячена питанням екологічного оподаткування як чинника екологічної безпеки та зростання доходів місцевих бюджетів.

За матеріалами прес-служби Національного університету “Львівська політехніка”

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *