ЗНО-2014 луганчани та донеччани складатимуть за бажанням (відео) - 64 1 iЦьогорічне проведення зовнішнього незалежного оцінювання на сході України – під загрозою. Такі висновки можна зробити після виступу директора Українського центру оцінювання якості освіти Ігоря Лікарчука, цього вівторка, 27 травня, під час прес-конференції щодо ЗНО-2014.

Принаймні в основну сесію незалежне оцінювання не відбудеться – повідомив очільник УЦОЯО. Аби убезпечити абітурієнтів від імовірних провокацій і загроз життю донеччанам  і луганчанам запропонували пройти тестування в додаткову сесію (з 1 по 15 липня). Для цього необхідно встигнути перереєструватися до 15 червня включно. Обрати абітурієнти зможуть будь-який  регіон України.

Для зручності 2-гу сесію зроблять максимально насиченою – тестування проходитимуть через день. До речі, зі східних регіонів уже встигли перереєструватися 330 абітурієнтів.

Ігор Лікарчук також повідомив, що російські ЗМІ нині сіють паніку щодо ймовірного провалу ЗНО-2014 в Луганську та Донецьку, однак і сам очільник Центру оцінювання, і уряд роблять усе можливе, аби абітурієнти з цих регіонів могли вступити до вишів на загальних умовах.  

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *