У дитячих таборах СЕС владнала проблеми з водою - 4805738 6278ae0eУ закладах відпочинку та оздоровлення дітей працівники санітарно-епідеміологічної служби провели 67 перевірок, за результатами яких до адміністративної відповідальності притягнули п’ять посадових осіб.

За словами головного санітарного лікаря в Чернівецькій області Наталії Гопко, санепідеміологи знайшли в основному порушення щодо якості води та продуктів харчування, а також у технології приготування страв для дітей.

– Ми виявили певні порушення у технологї приготування страв для дітей, – розповіла Наталія Гопко. – Крім того, в одному з таборів у селі Валя Кузьмина, питна вода виявилася непридатною для споживання.

Наталія Гопко повідомила, що всі порушення встановили на стадії підготовки таборів до початку сезону оздоровлення. Їх вдалося ліквідувати ще до початку прийому дітей в оздоровчі заклади.

– Скажімо, у селі Валя Кузьмина на етапі підготовки до оздоровчого сезону відповідно до вимог установили фільтр для очистки води, – каже Наталія Гопко. – Також виправили інші незначні порушення в оздоровчих закладах. Нині маємо хороший результат — жодного епідемічного спалаху в закладах оздоровлення та відпочинку дітей не зареєстровано.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *