Декілька правил, що допоможуть стати Біллом Гейтсом - gdsgsfКажуть, що ці правила Білл Гейтс озвучив в одній із шкіл США. Сенс цих правил у тому, що реальне життя доволі суворе і часом навіть жорстоке. Ніхто і ніщо не буде надане просто так.

Він наголосив, що щоденне навчання оптимізму та політкоректності формує покоління, далеке від реальності, а це неминуче призводить до невдач у дорослому світі. 

Отже, 11 правил Білла Гейтса:

Правило 1

Життя несправедливе і доведеться з цим змиритися!

Правило 2

Світу начхати на твою самооцінку. Життя вимагатиме владнати справу ДО ТОГО, як ти почуватимешся впевнено.

Правило 3

Ти не отримуватимеш $60 000 на рік одразу після школи. Ти не станеш віце-президентом фірми із супутниковим телефоном в авто, доки не заробиш на них.

Правило 4

Гадаєш, викладач дуже вимогливо до тебе ставиться? Зачекай із судженнями, доки в тебе з’явиться начальник.

Правило 5

Смажити та подавати гамбургери для тебе нижче гідності? Твої дідусь і бабуся вважали інакше. Для них смажити гамбургери було можливістю зачепитися в цьому житті.

Правило 6

Якщо ти потрапив у халепу, не звинувачуй у цьому своїх батьків і не скигли: а вчись на помилках!

Правило 7

Батьки не завжди були такими нудними, якими вони тобі здаються тепер. До твого народження твої батьки були веселими і легкими у спілкуванні. Вони перетворилися на зануд, коли оплачували твої рахунки, прали тобі одяг і намагалися прищепити тобі гарні звички. Тому спершу прибери у своїй кімнаті і вичисти туалет, перш ніж почнеш їх повчати.

Правило 8

Твоя школа скасувала поділ учнів на лідерів і невдах, однак життя такий поділ не скасовувало. Можливо, у вашій школі взагалі не залишилось невдах, але тільки не в житті. У деяких школах не ставлять погані оцінки і дають школярам стільки спроб, скільки їм потрібно, щоб відповісти правильно. Однак в житті все інакше.

Правило 9

Життя не поділяється на семестри. Ти не матимеш літніх канікул, а твій начальник не чекатиме, доки ти ЗНАЙДЕШ СЕБЕ. Ти це робитимеш у свій вільний час.

Правило 10

Телебачення не показує СПРАВЖНЬОГО життя. У реальному житті ти не сидітимеш цілий день у кафе і не теревенитимеш із друзями. Більше часу ти проводитимеш за робочим столом.

Правило 11

Будь товариським і ввічливим із “ботаніками” та зубрилами. Цілком ймовірно, що згодом ти працюватимеш на одного з них.

Варто зазначити, що хоча деякі з цих правил можуть не працювати в нашій країні, та рано чи пізно вони знадобляться кожному. Тож варто задуматися над тим, чого ви досягли за час навчання і які перспективи готує доросле життя…

За матеріалами  www.aratta-ukraine.com

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *