http://youtu.be/qDxiwwRkcyY

43-річний Фабіан Геєт – художник, який спеціалізується на живописі пальцями. Він так добре володіє своєю технікою, що може створити невеликий пейзаж за допомогою пальців лише за три хвилини.
Фабіан творить свою “магію” на вулицях Пуерто-Монта, Чилі, і продає картини або за шість євро за штуку (або по 10 євро за три). Він завжди ходить із великою чорною валізою, заповненою олійними фарбами і скляними панелями. Щойно він отримує замовлення на картину, він занурює пальці у фарбу, щоб заповнити скляне полотно горами, деревами, річками, водоспадами. Через три хвилини шедевр закінчено, запечатано і передано його новому власнику. Щоб зрозуміти, як працює Фабіан, треба лише переглянути відео.

Він навіть не знав, що відео потрапило в інтернет, поки йому не почали телефонувати  друзі. Якщо подивитися більш уважно, то можна помітити, що екстраординарний живописець працює за певною технікою. Спершу він пише елементи, які знаходяться далеко на горизонті – небо і гори. Потім він переходить до більш близьких об’єктів і деталей: дерева, річки та водоспади. Останній штрих – це птах над горизонтом.
Фабіан малював пальцями з дитинства, використовуючи будь-які підручні матеріали. З 18 років він почав займатися цим серйозно і досяг успіху. Він об’їздив 20 країн за 20 років і продав кожну намальовану пальцями картину.

За матеріалами сайту drunov.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *