У Музеї народної архітектури і побуту «Шевченківський гай» (у Саду світового українства) 30 травня  о 15-й годині стартує незвичайна подія — поетичний квест “Сад Шевченкового слова”. Захід присвячений 200-літтю Тараса Шевченка та 170-літтю «Львівської політехніки».

Організували квест Національний університет «Львівська політехніка», Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, Народний дім «Просвіта» «Львівської політехніки» та Музей народної архітектури і побуту «Шевченківський гай».

Уперше у Львові Шевченкова поезія об’єднає активну студентську молодь у літературній тереновій грі «Сад Шевченкового слова». Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою запрошує на молодіжний квест, де розумні, цілеспрямовані та кмітливі згуртуються у своїй любові до рідної землі, мови та слова.

У ході гри його учасники — члени молодіжних громадських і студентських організацій – подолають 12 пунктів, де їх очікують завдання на знання Шевченкової літературної спадщини та української словесної творчості. Згодом, о 17-й годині, учасники та гості поспілкуються з відомими літераторами – лауреатом Шевченківської премії Ігорем Калинцем, Мар’яною Савкою та Маріанною Кіяновською.

Переможців гри очікують подарунки.

За додатковою інформацією та запрошеннями звертатися до Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (вул. С.Бандери, 32). Контактна особа — Богдан Сиванич; тел. 258-01-51; 258-01-61; моб. тел. +380961363208.

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу