Боже, як хочеться жити! Біженці зі Слов’янська їдуть на Львівщину - 20140528102804У найближчі два дні зі Слов’янська на Львівщину приїдуть майже півтисячі осіб. Про це після наради з керівниками райдержадміністрацій повідомила голова Львівської ОДА Ірина Сех.

Як поінформували Львівський портал у прес-службі ЛОДА, на Львівщині очікують здебільшого жінок і дітей.

За словами Ірини Сех, вона звернулась до голів РДА, аби вони у своїх районах знайшли можливості прихистити переселенців із Слов?’янська.

«Чекаємо на 500 осіб, здебільшого це матері з дітьми. Думаємо зараз, де їх розмістити», – повідомила вона.

Нагадаємо, що зараз на Львівщині тимчасово розміщено понад 2000 мешканців АР Крим, а також більше ніж 550 осіб, які прибули з Донецької та Луганської областей.

Для прийому дзвінків щодо переїзду жителів АР Крим і південно-східних областей України на Львівщині в цілодобовому режимі працює  «гаряча» телефонна лінія  0-800-501-727, а також можна телефонувати за номерами 097-227-30-67, 050-887-03-47 – з 9:00 до 18:00  у робочі дні.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

2 коментар до “Боже, як хочеться жити! Біженці зі Слов’янська їдуть на Львівщину”
  1. Простодушные львовяне! К вам выехали в первую очередь семьи тех, кто поддерживает бандитов. именно они знают о готовящемся применении завезенного в Славянск химоружия, знают чем это грозит, вот и отправили быстренько свои семьи подальше. Они же и готовят эту провокацию!

  2. Для Львова война вылилася в благородную функцию помощи беженцам. И это не лёгкий труд.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *