Нахімівці, які не зрадили Україну, проходитимуть практику на кораблях НАТО - fvsdfsdffgdfgfgВ Одесі, на базі Військової академії, триває підготовка курсантів Академії Військово-Морських Сил імені П. С. Нахімова, яких було передислоковано з тимчасово окупованого Криму. Окрім основних предметів навчання, майбутні офіцери посилено вивчають англійську мову.

Як розповів виконувач обов’язків заступника начальника Академії ВМС імені П. С. Нахімова з виховної роботи капітан 2 рангу Аркадій Степаненко, увага вивченню цієї дисципліни приділяється не випадково: за специфікою проходження служби морські офіцери відвідують багато країн світу та пліч-о-пліч з іноземними партнерами беруть участь у спільних Міжнародних військово-морських навчаннях і операціях. Додатковою мотивацією для курсантів є той факт, що дехто з них невдовзі може продовжити навчання у вищих навчальних закладах Європи.

«До Міністерства оборони України надійшли пропозиції від наших партнерів із Великої Британії та Франції. Військові відомства цих держав готові надати свої послуги щодо продовження навчання в їхніх військових вишах наших друго- та третьокурсників, які проходитимуть морську практику на кораблях НАТО, – розповів офіцер.

Планується, що з 1 вересня поточного року і до отримання лейтенантських погонів у Великій Британії на безкоштовній основі навчатимуться десятеро курсантів, а у Франції – семеро.

«Нині триває відбір кандидатів на навчання. Таким правом матимуть можливість скористатися лише ті, хто за підсумками поточного навчального року продемонструє найкращі показники у військовій дисципліні та навчанні, адже проходити військово-морську підготовку за кордоном – це і престижно, і пізнавально, і дуже відповідально», – зазначив капітан 2 рангу Аркадій Степаненко.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *