Днями опублікований черговий рейтинг університетів України III – IV рівнів акредитації «Топ-200 Україна». Його, як відомо, проводить міжнародна група експертів у співпраці з Європейським центром вищої освіти ЮНЕСКО-CEPES і центром міжнародних проектів «Євроосвіта».

Кращим у рейтингу ВНЗ України за проектом ЮНЕСКО «Топ-200 Україна» визнаний Київський національний університет ім. Тараса Шевченка. Слідом за ним йдуть Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Харківський національний університет ім. В. Каразіна, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут». Національний університет «Львівська політехніка» цьогоріч у цьому рейтингу піднявся на високе шосте місце, що на дві сходинки вище, ніж було торік.

Довідково

Діяльність університету за рейтингом «Топ-200 Україна» оцінюють з допомогою інтегрованого індексу, який містить три комплексні складові: індекс якості науково-педагогічного потенціалу, індекс якості навчання та індекс міжнародного визнання.

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *