У червні 10 дітей-переселенців з Автономної Республіки Крим зможуть безкоштовно оздоровитися в дитячому центрі у Карпатах.

“Четверо дітей – із кримчан, які переїхали до Києва, і шестеро дітей – військовослужбовців військової частини А 3674, що була розташована на території м. Сімферополя, а нині перебуває в Одеській області, з 15 по 28 червня зможуть безкоштовно оздоровитися в одному з дитячих центрів у Карпатах. Списки вже сформовані, нині опрацьовується питання щодо переїзду дітей до місця призначення”, – розповіла заступник міністра соціальної політики Наталія Федорович. (Як відомо, А 3674 – єдина українська військова частина, яка отримала бойові втрати під час нападу російських окупантів).

Також Наталія Федорович поінформувала, що, за даними місцевих органів виконавчої влади, станом на 20 травня до інших регіонів України з окупованої території Кримського півострова виїхало разом із батьками 1716 дітей, 548 із них потребують оздоровлення та відпочинку.

“Найбільше дітей-переселенців, які потребують оздоровлення, нині перебуває в Києві та Львівській, Одеській, Вінницькій, Хмельницькій областях. Їхній відпочинок буде організовано безпосередньо на місці їхнього теперішнього перебування. А всього в 2014 році ми плануємо оздоровити в Україні майже 2,6 млн. дітей шкільного віку”, – зазначила заступник міністра Наталія Федорович і наголосила, що в регіонах уже очікують на юних відпочивальників.

Прес-служба Міністерства соціальної політики

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу