Квітами, кульками та дитячим сміхом – так класично завершується навчальний рік у більшості українських школярів. Цієї п’ятниці, 30 травня, пролунав останній дзвінок і в одному зі столичних ліцеїв. Тут уже екс-школярі дещо порушили традиції класичного випускного. Кажуть, прислухалися до поклику серця та національної свідомості – вбралися у вишиванки. Так вони виявляють свою позицію – за неподільність України.

Хоча восьмикласницям Руслані, Даші та Ані до випускного ще кілька років, але вони теж у вишитих сорочках. Пояснюють, що почуваються не тільки стильними та модними, а й справжніми патріотами.

Данилове бажання вбратися в національне одразу ж підтримали батьки. Саме тому хлопець не сумнівався, що вдягти, хоча серед однокласників у вишиванці – він єдиний. Зізнається, що після кривавих подій в Україні інакше вчинити не міг.

Не лише зовнішнім виглядом, а й оригінальними номерами дивували цьогоріч випускники. Творчо підійшли навіть до шкільного вальсу.

“Стримати емоції цього дня неможливо”, – каже мама випускника Олена Глушаниця. Хоча у знаннях сина жінка впевнена, адже хлопець добре навчався і додатково готувався до незалежного оцінювання, однак хвилювання за долю дитини не полишає.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *