Доцент Приазовського державного технічного університету Олена Сидоренко взяла участь у засіданні Британської Асоціації славістів (BASES, Кембридж, Великобританія).

До Кембриджського коледжу Фітцвілям доцента кафедри іноземних мов, заступника декана гуманітарного факультету Олену Миколаївну запросили її іноземні колеги, прослухавши лекції, які вона читала восени 2013 року в одному з найбільших вишів Великобританії, в університеті Лідса.

«Спочатку дуже нервувала, а чи зможу виступати перед іноземними слухачами, бо не знала, чи буде їм цікава тема, яку я порушила. Зустріч пройшла дуже тепло, жваво. Слухачі – це були аспіранти та викладачі університету, – цікавилися, уточнювали, запитували», – згадує Олена Сидоренко.

Предмет вивчення доповіді, з якою маріупольський вчений виступила там, а згодом і перед Членами Британської Асоціації славістів, – ергоніми. З подібною темою в секції «Ономастика» виступала також педагог із Горлівського Інституту Іноземних мов Державного вищого навчального закладу «Донбаський державний педагогічний університет» Наталія Мудрова.

«Так сталось, що не всі змогли приїхати, і ми з Наталією в секції виступали вдвох. За підсумками конференції я отримала одразу кілька пропозицій щодо публікації в наукових журналах Чехії та США. Запросили брати участь у круглих столах і конференції в Бургаський вільний університет, що в Болгарії», – розповідає Олена Сидоренко.

Усього ж до Кембриджу приїхало понад 400 істориків, лінгвістів, літературо- і мистецтвознавців із Сполученого Королівства Великої Британії, Фінляндії, Чехії, Німеччини, України, США, Росії тощо.

Прес-центр ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу