Дослідники визначили, що саме впливає на IQ дітей - thdgf

Кожна мама хоче, щоб її малюк виріс розумним і освіченим. Вчені наблизилися до відповіді на запитання про те, що ж впливає на розумові здібності дітей.
Вчені з Університету Саймона Фрейзера (British Columbia’s Simon Fraser University) провели дослідження, опубліковане в журналі Environmental Health Perspectives, і дійшли цікавого висновку, що IQ дитини та її гіперактивність можуть бути пов’язані з контактом матері під час вагітності з такими речовинами, як антипірени.

Фахівці спостерігали за 3 сотнями вагітних із 16 тижня і за дітьми після їх народження до п’ятирічного віку. Як показало дослідження, при контакті вагітної з деякими речовинами їх концентрація могла збільшуватися в головному мозку дитини в багато разів, причому це відбувалося не протягом всієї вагітності, а в ключові моменти формування певних ділянок головного мозку. Надалі це може призвести до зниження IQ дитини на 4,5 пункту.

За твердженням вчених , полібромдіфенілові ефіри найбільш небезпечні в цьому випадку, а такі речовини часто використовують при виготовленні різних меблів, сидінь для автомобілів, килимових покриттів і багато чого іншого. Ці речовини розкладаються не одне десятиліття, а ефект від них порівнюваний з ефектом впливу ефірів свинцю. Ось чому так важливо, щоб вагітна жінка якомога менше наражалася на вплив шкідливих хімічних речовин.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *