Фахівці Держфінінспекції у Львівській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Національного університету «Львівська політехніка» за період 3 1 травня 2012 року до 31 березня 2014 року.

Під час ревізії, з огляду на звернення народного депутата України О. Бригинця до Генеральної прокуратури України за заявою Конфедерації вільних профспілок України за підписом М. Волинця, ревізори особливу увагу звернули на законність витрачання бюджетних коштів, призначених на виплату заробітної плати, матеріальної допомоги, премій, стипендій тощо.

Встановлено, що ці виплати університет здійснював відповідно до вимог чинного законодавства, галузевої угоди, колективного договору та положень про матеріальне заохочення працівників у межах кошторисних призначень на оплату праці.

Окрім того, держфінінспектори звернулися до 1163 працівників і 107 студентів університету щодо періодичності, повноти, своєчасності отримання ними премій, матеріальної допомоги та інших заохочувальних виплат. Усі вони письмово підтвердили отримання коштів.

Водночас фінінспектори встановили окремі недоліки, внаслідок чого університету завдано збитків на 25,8 тисяч гривень, які сьогодні повністю відшкодовані. За їх допущення на 12 посадових осіб складені протоколи про адміністративне правопорушення.

Таким чином, інформація, наведена у зверненні народного депутата України О. Бригинця до Генеральної прокуратури України за заявою Конфедерації вільних профспілок України за підписом М. Волинця, під час проведення ревізії не отримала свого документального підтвердження.

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу