У Криму проти випускників і педагогів готують санкції за виконання українського Гімну - EBxvLwsQIosУ ЗМІ нещодавно прогриміла новина про ялтинських випускників гімназії-школи-садка ім. С. Руданського, які на останньому дзвінку заспівали Гімн України під музику російського гімну. У перші секунди учні розгубилися і мовчали, однак швидко зорієнтувалися і дружно, приклавши руки до сердець, почали співати  Гімн України.

Сьогодні журналісти Освітнього порталу “Педагогічна преса” натрапили на інформацію, що проти керівництва навчального закладу нинішня влада Криму готує санкції, а учнів-виконавців викликають до школи, аби ті писали пояснювальні записки щодо неналежної поведінки. Про це повідомляє в соціальній мережі один із випускників Іван Слинченко. Хлопець просить журналістів не бути байдужими і підтримати керівництво гімназії:

“Я один из учеников, которые на последнем звонке пели гимн Украины в Ялте, когда нам включили российский.

Я пишу собственно по такому делу. Я уже на территории Украины. Моих одноклассников, которые остались в Ялте, заставляют приходить в школу и писать объяснительные записки, почему мы пели. Учителей и директора школы увольняют в эту минуту. Всех. Хотя большая часть из них поддерживают Украину!

У Криму проти випускників і педагогів готують санкції за виконання українського Гімну - EBxvLwsQIos1

НИКТО НЕ ЗНАЛ, ЧТО МЫ БУДЕМ ПЕТЬ! А мы, в свою очередь, пели осознанно. Мы патриоты Украины и всегда ими были. Я это не скрываю!

Думаю, школе не помешала бы хоть какая-нибудь помощь со стороны журналистов. Спасибо. Слава Украине!”

 

Наші кореспонденти зателефонували до Криму і розпитали очільницю Ялтинського навчально-виховного комплексу № 15 імені Степана Руданського Олену Стрателюк про ймовірні звільнення в гімназії та тиск на екс-учнів.

Олена Анатоліївна від офіційного коментаря відмовилася, адже зайнята випускними іспитами і глобально розбиратися з наслідками скандалу зараз не має часу. “Жодних розпоряджень від Управління освіти щодо неприємної ситуації не отримували” – повідомила нам директор.

На наше запитання, чи вважає поведінку випускників неналежною, пані Олена відповіла однозначно:  “Ми маємо поважати ту державу, частиною якої ми є, її символи, поважати, де ми зараз і хто ми зараз”.

Також директорка додала: “Поведінка дітей – недопустимий варіант. Приходили батьки учнів.  Просили вибачення.” Поки що офіційних наказів щодо звільнення когось із педагогів навчального закладу Олена Стрателюк не отримувала, а чи будуть вони – також не змогла відповісти. Щодо випускників сказала просто: “Вони випустилися, для них наслідків не буде”.

Освітній портал “Педагогічна преса” й надалі уважно стежитиме за перебігом цієї справи.

У Криму проти випускників і педагогів готують санкції за виконання українського Гімну - 1

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *