До львівських вишів надходять листи-прохання від студентів кримських вищих навчальних закладів зарахувати їх на навчання. У «Львівській політехніці» хочуть навчатися студенти Сімферопольського університету та технічних вишів Криму. Про це розповів ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

За словами ректора, на сьогодні в університеті вже навчається більше сотні студентів з анексованих територій. Окрім цього, ректор наголошує, що чимало спудеїв боялися переводитися в інший виш під час навчального року через академзаборгованість. Тому чекали закінчення навчання. Тож під час канікул у «Львівській політехніці» чекають сотень охочих перейти на навчання до Львова. Адміністрація вишу готова приймати таких студентів. Усіх кримчан, які зараз навчаються у виші, вже забезпечили гуртожитком і надали матеріальну допомогу.

«Міністерство освіти і науки України прийняло рішення, що, якщо студент був зарахований на бюджетну форму, то ми його теж зараховуємо на бюджет, якщо на комерційну – то ми зараховуємо на комерційну. Але якщо він, наприклад, заплатив за весь період навчання в цьому університеті, де він навчався, то ми з нього не вимагаємо такої оплати», – розповів Юрій Бобало.

За матеріалами  zaxid.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу