Обери краще видання для працівника дошкілля! - 11На освітньому порталі ПедПРЕСА стартує новий конкурс! За сприяння Міністерства освіти і науки, молоді та спорту у рамках програми Всеукраїнського дня дошкілля відвідувачі порталу зможуть обрати краще періодичне видання для працівників дошкільних навчальних закладів.

На прохання порталу фахівці департаменту загальної середньої і дошкільної освіти МОНмолодьспорту обрали 11 вітчизняних журналів і газет, які пишуть для дошкілля і про нього. Аби конкурс проходив об’єктивно, редакції, що беруть участь у голосуванні, надали нам електронні версії журналів та газет. Тож кожен може ознайомитися з будь-яким виданнями  і скласти власне враження про нього.

З 3 липня по 15 серпня відвідувачі порталу можуть віддавати свої голоси за вподобані журнал або газету у розділі КОНКУРСИ. Видання, що набере найбільшу кількість голосів, отримає цінний приз від освітнього порталу ПедПРЕСА, а також диплом і спеціальну відзнаку від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *