У Маріуполі - час ігор, розваг, відновлення здоров'я. Відкрито пришкільні табори -На початку тижня в Маріуполі відбулося урочисте відкриття 65 пришкільних таборів, 35 оздоровчих майданчиків, 9 літніх шкіл для обдарованих дітей, у яких відпочинуть у червні приблизно 6 тисяч дітей.

У день відкриття пришкільних таборів для дітлахів організовано яскраву розважальну програму – із захоплюючими ігровими програмами, концертами: «Літо, літо до нас прийшло», «Територія спорту всіх збере, радість перемоги гарантує нам спорт», «Вітаємо всіх дітей на планеті».

Вихованці пришкільних таборів взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті «Щаслива усмішка дитинства», вікторині «Хоровод улюблених казок». У парках міста для дітей організовано катання на гойдалках, атракціонах і завзяті стрибки на батутах.

Доповнили свято танцювальні та пісенні номери юних вихованців позашкільних установ міста Маріуполя. Концертно-ігрова програма «Зустрічаємо літо» допомогла дітям розкрити вокальні та хореографічні таланти.

Педагоги-вихователі розповіли дітям про особливості літнього відпочинку в пришкільних таборах, у яких для них проводитимуться масові культурно-розважальні заходи, спортивні свята, естафети, екскурсії, тематичні дні, присвячені пам’ятним датам, оздоровчі поїздки на море і купання.

За інформацією департаменту освіти і науки Донецької ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *