Днями завершився чемпіонат Львівської області з туризму серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. У фінальній частині змагань, які організувало Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, взяли участь сім команд, кожна з яких складалась із 6 спортсменів.

Місцем проведення змагань було обрано лісисту місцевість у селі Суховоля Городоцького району. Цього року до програми змагань входили туристична естафета, під час якої учасники встановлювали намети й складали рюкзаки, а також конкурси кухарів, бівуаків та емблем команд на туристичну тематику.

Встановлення намету оцінювалось за часом і якістю. Для складання рюкзака пропонувався список обов’язкових речей, до якого входили спальний мішок, килимок, ніж, ложка, миска, горнятко, плетена шапка, светр, штани, запасне взуття, шкарпетки, накидка від дощу тощо.

Цікавою виявилася туристична естафета, в якій двоє учасників повинні були змайструвати ноші для транспортування третього учасника, в якого сталася умовна травма хребта, і доставити його до місця надання медичної допомоги. Потім учасники вихвалялись своїми вміннями в кулінарній справі.

За підсумками всіх вправ перше загальнокомандне місце посіла команда Львівського технологічного коледжу Національного університету “Львівська політехніка”. Команда коледжу транспортної інфраструктури посіла друге командне місце, а третіми стали студенти медичного коледжу “Монада”.

Переможців і призерів привітав спеціаліст Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Михайло Цьона, який вручив учасникам і переможцям змагань грамоти та дипломи.

Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу