Чотирирічний художник залишив батька жити за кордоном - chetyrexletnij xudozhnik ostavil otca zhit zagranicej 45428 0Житель Китаю мав неабиякі проблеми під час проходження паспортного контролю завдяки своєму 4-річному синові, який вирішив помалювати в батьківському паспорті.
За будь-яких інших обставин ці чарівні дитячі каракулі були б прикріплені батьком на холодильник і стали б предметом надзвичайної гордості, але в цьому випадку наслідки дитячого творчого пориву виявилися вельми сумні.

Чотирирічний художник залишив батька жити за кордоном - chetyrexletnij xudozhnik ostavil otca zhit zagranicej 45428 1

Чотирирічний художник вирішив випробувати свої таланти на сторінках батьківського паспорта під час сімейної подорожі до Південної Кореї. У результаті  схожість власника з фотографією в документі виявилась під сумнівом. Дитина не тільки старанно замалювала  батькові очі, а й домалювала бороду і волосся. Крім цього на сторінці паспорта з’явилися кошеня, квіти і ще кілька людей.

У результаті співробітники паспортного контролю відмовилися його пропускати і не дозволили зійти на борт.

Тоді чоловік вирішив вдатися до допомоги соціальної  мережі, розмістивши розмальовану фотографію паспорта з повідомленням, у якому просив допомоги в усіх, хто може посприяти поверненню  додому.

За матеріалами fedpost.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *