17 червня 2014 р. Міністерство освіти та науки України в партнерстві з Всеукраїнською мережею центрів гендерної освіти у ВНЗ та Представництвом Фонду імені Фрідріха Еберта в Україні проведуть круглий стіл «Впровадження гендерних підходів у систему вищої освіти України».

Початок реєстрації о 9.00.

На заході буде презентовано майже трирічний досвід спільної системної діяльності членів Всеукраїнської мережі в напрямі впровадження гендерного підходу в систему вищої освіти, а також гендерні ініціативи різних вищих навчальних закладів України, адже робота Мережі сприяє поширенню толерантності, зменшує соціальне напруження, надає можливість навчити майбутніх спеціалістів із різних сфер у своїй професійній діяльності брати до уваги ґендерний чинник і приймати рішення з його врахуванням, що дає змогу більш ефективно використовувати матеріальні й людські ресурси, покращити послуги та якість життя, а отже, сприяє сталому розвитку країни.

Для участі в заході надішліть, будь ласка, заявку на gender.museum@gmail.com до 12 червня 2014 р. із позначкою в темі «Участь у круглому столі».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу