25 – 27 червня 2012 року в Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для координаторів програми GLOBE в Україні.

Програма GLOBE (Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля) — це міжнародний практичний науково-освітній проект, який об’єднує зусилля учнів, учителів і вчених-дослідників, спрямовані на отримання додаткової інформації про навколишнє середовище шляхом збору даних і проведення спостережень. 112 країн світу беруть участь у цьому проекті вже понад 17 років.

Україна приєдналася до програми GLOBE у 1999 році.

Участь у семінарі-практикумі взяли педагоги позашкільних навчальних закладів з різних регіонів України, а також провідні вчені:  Корінчук Д. М. (Інститут технічної теплофізики НАН України), Назаренко В. І. (Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАН України), Кубланов С. Х. (національний експерт з питань змін клімату).

Під час он-лайн зустрічі педагоги мали можливість поспілкуватися з координатором програми GLOBE у Російській Федерації Сурковим Ф. А. та Сільвіаном Таусаком, лідером проекту «Погода в школах» (Франція).

Під час практичної частини проведені заняття за протоколами «Атмосферні дослідження».

Наступну зустріч координаторів програми GLOBE вирішено провести у Херсоні.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу