Студенти, яких мобілізують, матимуть можливість скласти сесію за індивідуальним графіком. Про це розповів ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Бобало.

За словами ректора, студентам, які зацікавлені навчатися і не хочуть мати академзаборгованостей, дозволяють скласти іспити та заліки швидше за їхніх однокурсників.

До керівництва вишу звернулися представники військкомату з проханням дозволити кільком студентам скласти достроково сесію.

«Такі випадки є, але їх небагато – 3-5» – сказав Бобало.

Ректор також наголосив, що в армію пішли і деякі викладачі вишу. Повернутися на роботу, як зазначив ректор, вони можуть і після двох років служби.

«Якщо, наприклад, йдеться про участь у таборах і після того вони повертаються, тут проблем нема жодних. Якщо після цього вони йдуть на контрактну службу, то тут вони самі вирішують, чи повертатися, чи не повертатися», – сказав ректор.

Додамо, що за час мобілізації на Львівщині виписали близько 7 тисяч повісток, а у військову частину скеровані понад 2 тисячі чоловіків, тобто 70 % були позбавлені можливості служити за станом здоров’я.

За матеріалами  zaxid.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу