Кафедра музичного мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини підготувала і провела масштабний мистецько-освітній захід «Обдарована родина – обдарована дитина». У творчому проекті взяли участь талановиті діти, родини та мистецькі колективи Шевченкового краю, Одеської та Житомирської областей. Учасники різного віку, від 4 до 73 років, об’єдналися у велику родину шанувальників музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва.

Автори ідеї та розробники сценарію мистецько-освітнього проекту – доцент кафедри музичного мистецтва Зоя Сирота і старший викладач цієї кафедри Світлана Радченко, – підібрали такі щемливі й щирі слова про рід, родину, рідну домівку, домашнє вогнище і його берегиню – жінку, рідну неньку, що зворушили до глибини душі кожного з присутніх. Неповторну, по-сімейному теплу атмосферу організаторам вдалося створити вже перед початком дійства – святково прикрашений рушниками зал, фото виступів сімей і дітей справляли враження просторої світлиці великої-превеликої родини.

Шквал оплесків і шквал емоцій у глядачів викликали неперевершені хореографічні постановки, майстерно виконані твори на музичних інструментах, душевні пісні та родинні фото- і відеопрезентації. Зворушливо було спостерігати, як на одній сцені творчість об’єднувала представників різних поколінь мистецьких родин і творчих колективів, які для кожного з учасників є другою сім’єю.

Мистецько-освітній захід «Обдарована родина – обдарована дитина» ще раз підтвердив, що сім’я – життєдайний осередок, що плекає найвищу цінність, цвіт нації – обдарованих дітей.

За інформацією Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу