Вийде підручник дотракійської мови за мотивами "Гри престолів" - sdfsfdУже восени поточного року до книгарень надійде незвичайна новинка: підручник із дотракійскої мови , якою розмовляють деякі герої серіалу «Гра престолів».

Ця вигадана мова була створена лінгвістом Девідом Дж. Петерсоном спеціально для серіалу. Річ у тім, що в самому циклі романів Джорджа Р. Р. Мартіна «Пісня льоду і полум’я» є всього кілька фраз та імен героїв дотракійською, повноцінної мови і її граматики письменник не придумував.

Цей підручник (а також ідеальний подарунок усім шанувальникам серіалу) отримав назву «Жива дотракійська: розмовний мовний курс, заснований на телешоу HBO «Гра престолів». У ньому буде більше 500 фраз і слів цією мовою, які були вигадані спеціально для підручника і ніде не використовувалися.

Причому підручник – не єдине втілення курсу дотракійської мови, підготовленого Петерсоном. Навздогін книзі також вийдуть звичайний розмовник, диск з аудіоматеріалами, масштабний онлайн-курс і навіть мобільний додаток.

За матеріалами  tvgid.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *