У Вінницькому обласному наркологічному диспансері “Соціотерапія” відбувся круглий стіл  з нагоди Міжнародного дня проти зловживання наркотичними засобами та їх незаконного обігу.

У заході взяли участь головні лікарі Вінницького обласного наркологічного диспансеру та обласного центру по боротьбі з ВІЛ/СНІД, представники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, реабілітаційних центрів та громадських організацій.

Метою засідання стала консолідація зусиль державних структур і громадських організацій  у  боротьбі з наркоманією в області.

За круглим столом обговорювалась наркологічна ситуація в області, проект національної стратегії України щодо наркотиків (на період 2013 – 2020 роки) запропонований Державним комітетом по контролю за наркотиками. Учасники круглого столу також розглянули напрями подальшої тісної співпраці щодо спільної стратегії боротьби з наркоманією як державних, так громадських організацій.

Тільки об’єднавши зусилля всіх наших організацій ми можемо успішно протистояти епідемії наркоманії. За даними Європейського моніторингового центру з наркотиків та наркотичної залежності (EMCDDA), сьогодні у світі налічується понад 250 млн наркозалежних, а 60 % хлопчиків і 20 % дівчаток 14 – 17 років хоча б раз пробували наркотичні речовини. Нажаль, з кожним роком кількість узалежнень серед молоді зростає.

– Основні зусилля в зв’язку з такою невтішною статистикою, – зазначає завідуючий поліклінічним відділенням ВОНД Глеб Головатий, –  потрібно спрямувати на  розробку та впровадження профілактичних програм у навчальних закладах.

За матеріалами vinnica.unian.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *