3 червня 2014 року під головування міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулося засідання Акредитаційної комісії в оновленому складі.

Під час засідання розглянуто питання про акредитацію та ліцензування у вищих навчальних закладах; атестації та ліцензування в професійно-технічних навчальних закладах; зміни ліцензованих обсягів.

Окрім того, під час засідання ухвалено рішення щодо продовження строку дії ліцензій на підготовку (перепідготовку), підвищення кваліфікації та сертифікатів про акредитацію вищим і професійно-технічним навчальним закладам. 

Зокрема:

– до 30 листопада 2014 року продовжено строк дії ліцензій і сертифікатів про акредитацію за статусами вищого навчального закладу (рівнями) тим навчальним закладам, заяви яких зареєстровані в Міністерстві освіти і науки України до 20 червня 2014 року включно;

– до 31 грудня 2014 року продовжено строк дії ліцензій на освітню діяльність у сфері професійно-технічної освіти, строк дії яких завершується в період із січня до травня 2014 року; навчальним закладам, підприємствам, установам, організаціям, які у вказаний період до завершення строку дії власної ліцензії подали документи у встановленому порядку для здійснення передбаченої чинним законодавством процедури продовження строку дії ліцензії (на атестацію або повторне ліцензування) до департаментів (управлінь) освіти і науки облдержадміністрацій та КМДА.

Також порушено питання стосовно діяльності навчально-консультаційних центрів. Зокрема, запропоновано нові ліцензії на провадження освітньої діяльності таким центрам не видавати й на наступному засіданні Акредитаційної комісії розглянути правомірність акредитації та ліцензування НКЦ.

Окрім того, здійснено ротацію голів окремих експертних рад при Акредитаційній комісії з права, державного управління, економіки та культури, мистецтва, туризму.

Чергове засідання Акредитаційної комісії планується в другій половині червня 2014 року.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу