Учителі ставлять оцінки за "ретвіти" - kak zastavit polzovatelya sdelat retvitІнтернет з’явився тільки кілька десятиліть тому, але сучасні діти і підлітки вже насилу можуть уявити собі життя без постійного доступу до Мережі. Всесвітня павутина міцно огорнула підростаюче покоління, і тепер може замінити тінейджерам не тільки побачення з протилежною статтю та спілкування з друзями, а й наприклад, освіту – наприклад, у Сполучених Штатах педагоги дозволяють школярам не складати іспити, якщо вони наберуть певну кількість репостів у сервісі мікроблогів Твіттер.

Усе почалося з учня однієї зі шкіл міста Раунд-Рок (штат Техас) Ендрю Мюеннінка, який посперечався зі своєю вчителькою малювання Сінді Хаус, що всьому класу не доведеться складати іспит, якщо повідомлення Ендрю в Твіттері за певний час набере 15 тисяч ретвітів. Твіт хлопця про договір із викладачем миттю вийшов у топ сервісу і він виграв парі. Це стало так званим сигналом учням шкіл і коледжів для початку масштабної кампанії зі звільнення від іспитів із допомогою ретвітів.

Десятки школярів і студентів, наслідуючи приклад хитромудрого юнака, укладають із вчителями угоди, причому єдиної ставки немає – хтось задовольняється 10 000 ретвітів, а деякі викладачі готові заплющити очі на іспити лише за мільйон. Деякі педагоги підходять до договору творчо, наприклад, за 1 тисячу ретвітів дозволяють користуватися на іспиті конспектом, а 5 тисяч дають студентам право на «автомат».

Усе це можна вважати забавним, але як бути з погіршенням якості освіти, до чого неодмінно призведе поширення такої системи «складання іспитів»? Тисячі ретвітів, звісно, приємна штука, але вони ніяк не допомагають учням отримувати нові знання – саме тому багато керівників коледжів і шкіл уже заявили, що, попри жодні домовленості і ретвіти, їхнім студентам усе ж треба буде складати іспити.

Не вдалося обдурити систему освіти і Ендрю Мюеннінку. Як заявила Джой Лінн Оччіуцці, прес-секретар шкільного округу міста Раунд- Рок: «За законом, вчитель повинен дати оцінку здібностям учня», крім того, за словами чиновника, директор школи обговорював парі з вчителькою малювання і та стверджує, що весь договір – це не більше, ніж жарт. Звісно, Мюеннінк із цим не погоджується, але юнак визнає, що іспит, мабуть, таки доведеться скласти.

За матеріалами: Сводка

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *