У конференц-залі ЖДУ імені Івана Франка вручили нагороди переможцям мистецького конкурсу «Дитя у світі. ХХІ століття», який ще на початку квітня оголосили студентсько-викладацька газета «Універсум» і «Студентське радіо» Житомирського державного університету імені Івана Франка спільно з Житомирською єпархією Української Православної Церкви.

До участі в конкурсі організатори запросили як священиків і парафіян Житомирської єпархії УПЦ, так і студентів, викладачів та співробітників ЖДУ, які вміють фотографувати, малювати, мають свіжий, незаангажований погляд на навколишню дійсність.

До участі в конкурсі приймали як фотографії, так і малюнки на тему конкурсу «Дитя у світі. ХХІ століття». Кількість робіт (фотографій чи малюнків) від одного учасника була необмеженою.

Мистецький конкурс відбувався з благословення та підтримки Його Високопреосвященства, Високопреосвященнійного Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського.

Авторами понад сотні творчих робіт, які надійшли на Конкурс, виступили священики, парафіяни Житомирської єпархії УПЦ, студенти, працівники і викладачі ЖДУ імені Івана Франка.

Переможцем мистецького конкурсу «Дитя у світі. ХХІ століття» в номінації «Фотографія» став студент першого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка Олександр Голобородько. А в номінації «Малюнок» перемогу здобула парафіянка Житомирської єпархії УПЦ Юлія Кушнір. Переможці отримали у подарунок електронні книги.

Крім того, журі конкурсу в номінації «Фотографія» відзначило роботу «Син Великої України» студентки першого курсу спеціальності «Видавнича справа та редагування» ННІ філології та журналістики Вікторії Васильченко. А в номінації «Малюнок» – роботу «Сила дитячої молитви» вчителя образотворчого мистецтва недільної школи Тетяни Цукарової. Авторів робіт іконами нагородив духівник недільної школи, клірик Житомирського Спасо-Преображенського кафедрального собору, ієрей Миколай.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу