Збірна України в матчі групового етапу кваліфікації до Євро-2015 обіграла команду Ліхтенштейну з рахунком 2:5.

Першими гол у ворота суперників забили гравці Ліхтенштейну з пенальті, отримавши у відповідь за кілька хвилин два м’ячі від збірної України.

На початку другого тайму збірна Ліхтенштейну зуміла зрівняти рахунок – 2:2, однак пізніше українцям вдалося ще тричі прописатися у воротах суперників. Фінальний свисток гравці зустріли з рахунком 2:5. Дублями відзначилися представники української збірної – Нойок і Тотовицький.

Голи: 1:0 – Кюне (36 пен), 1:1 – Нойок (41), 1:2 – Тотовицький (44), 2:2 – Кюне (50), 2:3 – Нойок (70), 2:4 – Юсов (77), 2:5 – Тотовицький (90).

Наступний матч підопічні Сергія Ковальця зіграють 8 червня проти збірної Латвії.