У Модені (Італія) відбулася V Міжнародна учнівська олімпіада з географії. В ній взяли участь 104 школярі з 26 країн світу. Україну представляли чотири переможці IV етапу Всеукраїнської олімпіади з географії.

Як повідомляє прес-служба Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, всі члени команди повернулися додому з медалями (дві срібні і дві бронзові). За результатами змагань срібні медалі отримали Юрій Топоров, учень 11 класу Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» м. Києва і Богдан Ткачук, учень 11 класу комунального закладу освіти «Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю».

Учень 11 класу Сарненської гімназії Рівненської області Денис Бутило і учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Ново-волинська спеціалізована школа І — III ступенів № 1-колегіум» Нововолинської міської ради Волинської області Владислав Дричик завоювали бронзові нагороди.

Окрім того, Юрій Топоров був нагороджений дипломами за найкраще виконання завдань з гідрології та океанографії, а також за презентацію проекту в складі міжнародної дослідницької групи.

 «Освіта України» № 75-76

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу