В Інституті філології та журналістики Житомирського державного університету імені Івана Франка вперше вручили номінацію «Меценат року».

Благодійники часто творять добро анонімно, так, аби про це ніхто не знав. Проте в ЖДУ імені Івана Франка переконані, що кожна хороша справа потребує визнання заради творення нових ініціатив, доброго прикладу для інших людей, які хочуть допомагати навколишнім, але не знають, із чого почати.

«Сьогодні в ННІ філології та журналістики відбувається непересічна подія, що своїми витоками пов’язана зі щорічною церемонією вручення іменних стипендій кращим із кращих студентів. Але сьогоднішній захід як дзеркальне відображення – стипендіати номінуватимуть своїх спонсорів. Вчена рада ННІ філології та журналістики спільно з ректоратом на своєму засіданні прийняли рішення про започаткування номінації «Меценат року» в ННІ філології та журналістики ЖДУ ім. І. Франка для кращих із кращих меценатів, котрі допомагають покращити матеріально-технічну базу інституту, є фундаторами та ідейними натхненниками багатьох культурно-мистецьких акцій і конкурсів. На наше переконання, номінація «Меценат року» – це чудова нагода подякувати благодійникам, фізичним особам, організаціям і просто добрим людям, які допомагали долати труднощі та реалізовувати задумані ініціативи, дарували свій час і ресурси», – зауважив директор інституту філології та журналістики Валерій Халін.

Диплом «Меценат року» за багаторічну меценатську допомогу номінанту номер один у нововведеній номінації – меценату і другу інституту філології та журналістики Зої Васильєвій вручила проректор із наукової роботи та міжнародної співпраці ЖДУ імені Івана Франка Наталія Сейко. А відзнакою за меценатську діяльність благодійницю нагородила колишня відмінниця навчання та іменна стипендіатка в номінації «За використання набутих знань на практиці», а нині співробітниця інституту – Ольга Швайко.

До привітань приєдналася й гостя заходу – директор товариства «Анна», голова правління Житомирського обласного фонду «Зігрій любов’ю дитину», нагороджена міжнародним орденом «Лаври слави», орденом «Святої Анни» ІV ступеня, орденом «Княгині Ольги», зіркою «За навчання та виховання дітей України», заслужений працівник сфери послуг України – Ольга Сердюкова. Вона нагородила мецената Зою Васильєву відзнакою «Зірка пошани» та висловила бажання долучитися до меценатської підтримки ННІ філології та журналістики ЖДУ імені Івана Франка.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу