У Китаї знають, як народити генія - images 95У Китаї створюється революційна технологія, що дасть можливість підвищити IQ новонароджених у найближчому майбутньому.
Обдарованість дитини можна буде визначити за даними ДНК до її народження. Отже, Піднебесна збирається зайнятися покращенням генофонду своєї нації. Насамперед Китаю потрібні генії з математичними здібностями.

Щоб китайські жінки почали народжувати обдарованих дітей, фахівці перейшли безпосередньо до наймасштабнішого експерименту. Оскільки приблизно 80 % людського IQ передається у спадок, організація BGI поставила перед собою завдання розшифровки генома людей, у яких спостерігаються виражені математичні здібності.

Зараз фахівці працюють безпосередньо над тим, щоб виділити гени, пов’язані з підвищеним рівнем інтелекту. Вони вивчають ДНК і медкарти людей, які мають великі здібності до математики. Надалі вони мають намір порівняти їхні дані з ДНК простих людей.

Отже, можна буде визначати геніїв безпосередньо на рівні ембріонального розвитку. Використання такої технології дасть батькам можливість вибрати найрозумнішого ембріона.

Як кажуть учені, вже зараз можна на 60 % визначити майбутні інтелектуальні здібності ембріона. На дослідження в цій сфері з бюджету держави виділили $ 1,5 млрд.

За матеріалами сайту deti.mail.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *