Із приходом нинішнього керівництва Міністерство освіти і науки України вже 4 березня оголосило нові пріоритети діяльності відомства.

І цього вівторка, 10 червня, під час прес-конференції очільник освітньої галузі Сергій Квіт і його заступники Інна Совсун та Павло Полянський розповіли, що вдалося змінити за стоденний термін, а також про подальші плани МОНу.

Серед успіхів насамперед називають прозорість своєї діяльності: тепер на сайті будь-хто може переглянути всі накази та розпорядження міністерства. Крім того, важливою вважають роботу над трьома документами, що реформують освіту та науку, це – законопроект про вищу освіту (його має схвалити Верховна Рада вже 19 червня), законопроект про освіту (зміни стосуватимуться середньої школи) і законопроект про науку та наукову діяльність. Також школярам повернуть курс етики, другу іноземну з 5-го класу та години на захист Вітчизни. А ВНЗ отримають більшу автономію – МОН позбудеться репресивної функції. Також хочуть налагодити співпрацю бізнесу та студентської науки.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *