Очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Квіт відсторонив Максима Луцького від виконання обов’язків ректора НАУ й зараз ініціює системну перевірку навчального закладу. Про це міністр повідомив під час прес-конференції, цього вівторка, 10 червня.

“Я вважаю, що призначення Максима Луцького на посаду виконувача обов’язків ректора має провокаційний або й політичний підтекст. Немає жодного сенсу призначати на цю посаду людину, яка може бути причетна до корупційних схем попереднього міністра освіти. А ці корупційні схеми ще до кінця не розслідувані й звинувачення ще не висунуті”, – сказав Сергій Квіт.

До призначення Луцького на посаду в.о. ректора НАУ Міносвіти не має жодного стосунку, адже галузеве відомство перебуває в трудових відносинах лише з ректорами вишів.

“Інша справа, що часто в контрактах ректорів вписано вимогу погоджувати проректорів із міністерством”, – додав Сергій Миронович. Проте в ректора Авіаційного університету ці зобов’язання не прописані в угоді, тож він міг одноосібно призначати на посаду в.о. ректора будь-кого з проректорів.

Також, за словами Сергія Квіта, правоохоронні органи розслідують правопорушення Дмитра Табачника на посаді міністра освіти і науки. І зовсім скоро можна буде говорити про певні результати. Однак подробиць очільник освітньої галузі не повідомив. Пояснює це таємницею слідства.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Генпрокуратура та Фінінспекція шукатимуть винних в Авіаційному (відео)”
  1. О це так АВТОНОМІЯ!!!!!!!!!!!!!!! Таке ж керування в ручному режимі.Чим Квіт відрізняється від Табачника?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *