Студентки-красуні-спортсменки відстоюють честь України -Упродовж останніх кількох днів українські студенти-спортсмени успішно виступили на міжнародній арені. Цього разу вітчизняний спорт прославили фехтувальниці, плавчині й боксерки.

Так, лідер збірної України з фехтування на шаблях Ольга Харлан (студентка Миколаївського національного університету кораблебудування) завоювала свою сьому золоту медаль на чемпіонатах Європи. На нинішній першості, що відбулася у французькому Страсбурзі, у фіналі спортсменка обіграла російську шаблістку Катерину Дяченко ? 15:12. Зазначимо, що Ольга Харлан перемагає в індивідуальних змаганнях чемпіонату Європи вже четвертий рік поспіль. Усього на першостях Старого світу в її колекції сім золотих (п’ять ? в індивідуальних змаганнях, дві ? в командних), шість срібних і одна бронзова нагорода.

Натомість київська плавчиня Дарина Зевіна (студентка Національного університету фізичнох культури і спорту України) стала переможницею першого етапу міжнародного турніру «Маре Нострум», що проходив у Монако. Зевіна завоювала золоту медаль на дистанції 200 метрів на спині ? 2 хвилини 10,79 секунди і стала бронзовою призеркою на 100-метрівці.

На чемпіонаті Європи з боксу серед жінок, що проходив у Бухаресті (Румунія), українські дівчата здобули дві медалі. Так, у вазі до 81 кілограма золотою медалісткою стала вихованка херсонського «Спартака» Лілія Дурнєва. У фіналі Лілія перемогла румунську боксерку Марінелу Раду з рахунком 3:0. Студентка Черкаського національного педагогічного університету Марина Мальована виграла бронзову нагороду у вазі до 57 кілограмів. На головному старті Старого світу черкаська студентка у ваговій категорії до 57 кілограмів провела три поєдинки, із яких у двох тріумфувала. Марина Мальована була сильнішою за фінську боксеру Сецилію Нільсон, а також перемогла угорку Корнелію Кітті. Дорогу до головного бою турніру українській спортсменці перейшла болгарка Світлана Станева (0:3). Таким чином, молода боксерка з Шевченкового краю заволоділа «бронзою» на першому для себе дорослому чемпіонаті Європи. До цього у своїй ваговій категорії Марина Мальована уже ставала срібною призеркою чемпіонату Європи серед молоді (листопад 2013-го), а також вигравала чемпіонат України серед дорослих (лютий 2014-го).

Бажаємо дівчатам успішних стартів на Всеукраїнській і міжнародній арені, а також вдало підготуватися до найголовнішого старту чотириріччя – Олімпіади-2016 у Бразилії.