Здобуття ступеня МБА (Магістр бізнес адміністрування) в результаті шести років підготовки студентів за програмою американського ВНЗ стало стимулом для створення власної програми підготовки в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка

Кафедра менеджменту ЛНУ імені Тараса Шевченка розробила власну програму підготовки кадрів для бізнес – проектів.

«МВА –  одна з найбільш популярних та дорогих програм підготовки в західних вишах, – пояснили у ЛНУ. – Наш університет шість років тому виграв унікальне право підготовки магістрів з бізнес адміністрування в Луганську за програмою Університету Франклін Пірс (США). Фінансування програми забезпечує американська сторона. Тепер у ЛНУ почала діяти також власна програма підготовки за таким напрямом ».

Навчання за магістерською програмою кафедри менеджменту Луганського національного університету розраховане на 2 роки. Протягом цього періоду студенти не лише вивчають базові науки, але й проходять низку тренінгів.

Особливість програми ЛНУ – її адаптація до реалій бізнес-середовища в Україні. Крім того, на відміну від навчання за американською програмою, новий курс, розроблений в українському ВНЗ, не вимагає знання англійської мови. «Ми перші в Луганську надаємо можливість будь-якій людині з вищою освітою за два роки навчання отримати диплом магістра з бізнес адміністрування не залежно від спеціалізації і раніше здобутої освіти», – розповіла завідувачка кафедри менеджменту Тетяна Проказа.

 Випускники цієї магістерської програми, на думку вчених, зможуть реалізувати себе як у приватних, так і у великих, елітних бізнес-проектах України та інших країн.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

 


Від Педагогічна Преса

Керівник порталу