Військово-спортивну підготовку продемонстрували студенти - IMG 6253 thumbНещодавно в Кам’янець-Подільському відбулася V Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв і ліцеїв із посиленою військово-фізичною підготовкою.

Участь у Спартакіаді взяли 15 команд ліцеїв з різних областей України.

Програма змагань містила підтягування на перекладині, біг на 100 і 3000 метрів, плавання, смугу з перешкодами, стрільбу з пневматичної зброї, метання гранати, перетягування каната.

Результати потішили всіх: ІІІ місце в загальнокомандному заліку з військово-прикладного семиборства посіла команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Срібним призером змагань стала команда Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка (м. Суми). Переможцями Спартакіади стала команда господарів змагань – Кам’янець-Подільського ліцею із посиленою військово-фізичною підготовкою.

Жоден учасник не залишився без пам’ятних сувенірів, нагород і найголовніше – всі отримали позитивні враження, познайомилися з новими друзями та показали свою єдність через спілкування, спорт і позитивні емоції.

Окрім того, керівники навчальних закладів на семінарі-практикумі обговорили проблеми організації навчально-виховного процесу, поділилися досвідом і вирішили створити Асоціацію навчальних закладів із посиленою військово-фізичною підготовкою.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *