11 червня в департаменті освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації відбулася зустріч директора департаменту Тетяни Лазарєвої з представниками Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні.

Нагадаємо, що 21 березня 2014 року ОБСЄ для підтримки діалогу, миру та стабільності відправила до України Моніторингову Місію спостерігачів, які працюватимуть у співпраці з органами влади всіх рівнів.

Увагу групи спостерігачів привернули діти, які прибули з Луганщини на оздоровлення до Одеси. Спостерігачів цікавили питання щодо перебування дітей на Одещині, їхній вік, організація дозвілля, робота, яку проводять із дітьми психологи. 

«Слід відзначити високу активність одеситів, які відгукнулись на пропозицію допомогти речами юним луганчанам. Протягом чотирьох днів на телефон у Департаменті надійшло близько 65 пропозицій допомоги. Попереду наших гостей чекає цікава програма і, звісно, ласкаве тепле море», – зазначила керівник Департаменту. Тетяна Лазарєва розповіла, що діти перебуватимуть на Одещині до кінця літа. У разі потреби перебування дітей в Одеській області може бути продовжено.

Представники делегації відзначили бажання одеситів допомоги дітям речами: одягом, взуттям, головним уборами, іграшками тощо.

Отриману інформацію від директора департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації представники місії доведуть до Головування ОБСЄ (перед 57-ма державами-учасницями) під час засідань основного органу з прийняття рішень.

За інформацією департаменту освіти і науки Одеської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу