Як відомо, через складну військово-політичну ситуацію в Донецькій та Луганській областях України проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання для абітурієнтів, які проживають на цих територіях, було скасовано, – йдеться в повідомленні оприлюдненому на офіційному сайті УЦОЯО.

Таким абітурієнтам надана можливість пройти зовнішнє незалежне оцінювання на території інших областей України впродовж додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання, що відбудеться з 1 до 15 липня 2014 р.

Для участі в додатковій сесії необхідно пройти процедуру перереєстрації. Чинними нормативними документами передбачено, що для перереєстрації абітурієнтам потрібно на своїй інформаційній сторінці, розміщеній на офіційному сайті УЦОЯО, вказати інший (крім Луганська чи Донецька) обласний центр або населений пункт, у якому вони хочуть проходити зовнішнє незалежне оцінювання під час додаткової сесії. Також нормативними документами передбачено, що перереєстрація буде завершеною, коли абітурієнт роздрукує заяву про перереєстрацію та надішле її будь-яким поштовим оператором до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, доклавши копію отриманого під час реєстрації на основну сесію Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти наполегливо просить усіх абітурієнтів з розумінням поставитися до таких вимог і виконати всю процедуру перереєстрації. Це гарантує уникнення помилок і недоречностей під час організації зовнішнього оцінювання.

Однак, зважаючи на ситуацію, що складається на окремих територіях Луганської та Донецької областей, неможливість своєчасного надсилання заяви та копії Сертифіката, ми гарантуємо, що обов?язково перереєструємо для участі в додатковій сесії й тих, хто не зміг повністю пройти цю процедуру. За таких умов усі питання з абітурієнтом ми будемо вирішувати з допомогою мобільного зв?язку та спілкування на інформаційних сторінках.

Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу