Про секс та революцію заговорили в університеті (відео) - 44Минулого четверга, 5 червня, в червоному корпусі Київського національного університету ім. Т. Шевченка відбулася лекція для студентів і всіх зацікавлених, яку провів Євгеній Білоножко.

Говорили про зв’язок сексу з революцією. Адже революція – це будь-яке соціальне потрясіння або зміни. А сексуальність — це та сфера, що пронизує все людське життя, від народження до смерті. Тому ці дві речі є тісно пов’язаними. За словами Євгенія, він обрав цю тему, щоб показати вже відомі факти в ширшому та цікавішому контексті. Найбільше уваги приділили трьом найвідомішим для українців революціям: Великій французькій революції, Жовтневій і подіям Майдану.Про секс та революцію заговорили в університеті (відео) - trans

На думку спікера, картина, що має назву “Свобода на барикадах”, є яскравим прикладом зв’язку сексу та великої французької революції 1789 – 1799 років.

Про секс та революцію заговорили в університеті (відео) - 1

Однією з причин революцій є вседозволеність панівного стану. Так, наприклад, Франсуа де Сад (великий філософ, письменник та аристократ) у 1768 році намагався зґвалтувати свою служницю і це не завершилось для нього покаранням, бо він підкупив постраждалу величезною сумою грошей. Також можемо пригадати схожу подію, що передувала Майдану, а саме зґвалтування у Врадіївці.

Лектор зазначає, що рівень сексуальної свободи людей є дуже важливим для держави. Тому більшість тоталітарних країн часто регулюють секс, забороняючи контрацептиви або створюючи спеціальні нагороди багатодітним матерям.

Також пан Білоножко не оминув увагою і проблеми сучасності, а саме вступ України до ЄС. На його думку, Європа прагне навіювати нам не одностатеві шлюби, а статеву свободу.

Наступною буде зустріч з Олегом Рибачуком – українським політиком і громадським діячем.

Вхід вільний.

Стежте за новинами нашого порталу.

Валерій Корюненко, спеціально для “Педагогічна преса”

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *