12 червня 2014 року відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики. За оперативною інформацією, явка абітурієнтів становила 91,4 % від загальної кількості зареєстрованих. Під час проведення контрольних заходів зафіксовано 45 випадків вилучення засобів приймання та передавання інформації. Проте серед зафіксованих порушень є й одне неординарне. Про це написав на своїй сторінці у Фейсбуці директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук:

“Маємо перший у цьогорічному ЗНО випадок, коли один із абітурієнтів о 12:00 передав через соцмережу фотографію сторінки зошита із тестовими завданнями з метою отримання інформації про правильну відповідь. Оперативна група КРЦОЯО проводить службове розслідування цього випадку”.

Усім, хто успішно подолав сьогоднішні випробування, нагадаємо, що відповіді до завдань тесту з математики буде розміщено на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти протягом наступного дня, тобто 13 червня (розділ «Визначення результатів ЗНО») і на нашому порталі.

Очікується, що результати тестування з математики будуть оприлюднені до 28 червня.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу