У фонтанах – діти, а у воді – інфекція - sgsrfeswfeСпека заганяє дітей у міські фонтани. Там вони не лише охолоджуються, а й весело розважаються. Нерідко з дітьми у фонтанах хлюпаються ще й собаки та не завжди тверезі дорослі. Виходить весела гра, а ще багато сміху.

Знайти дитину, яка у спеку не намагалася б похлюпати хоч би руками в міському фонтані, досить важко. Завжди дивують мами, які дозволяють своїм діткам такі розваги: “І що тут такого”, “Та нічого не трапиться”, “Хай дитина пограється”, “А хіба в крані вода значно краща? І нічого”, “Я колись теж у фонтані купалася”.
Якщо ще в деяких водоймах вода чиста, принаймні санстанція там паразитів не знайшла, то у фонтанах – не факт.
Та якщо серйозно, купатися у фонтанах – вкрай небажано. Це щонайменше гострі кишкові інфекції, а як можливе явище – лептоспіроз, кажуть лікарі.

– Фонтани – це декоративні конструкції, куди пускати дітей не можна, – зауважує головний санітарний лікар Чернівецької області Наталія Гопко. – Навіть при заковтуванні маленької крапельки води з фонтану можна щонайменше захворіти на гострі кишкові інфекції, гепатит. Також із фонтану можна заразитися сумісною з тваринами хворобою – лептоспірозом. Тому треба пам’ятати про ризики.

За матеріалами сайту molbuk.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *