Досвід міжнародного бізнесу прямує до України - 2Учора, 12 червня, на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся Другий Міжнародний бізнес-форум «Наука – бізнес – освіта: стратегічне партнерство. Форум проведено у формі панельної дискусії за такими напрямами: освітні та професійні стандарти підготовки фахівців з економіки та менеджменту, розвиток персоналу підприємств, інноваційні рішення для бізнесу і разом з бізнесом, соціальна відповідальність бізнесу та університету.

Сьогодні в Україні актуальною є проблема налагодження партнерства між бізнес-структурами й університетами та інтеграції інтелектуального ресурсу університетів і бізнесу в інноваційний розвиток національної економіки. Провідні науковці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана та керівники понад 110 підприємств і організацій України та закордону різних сфер діяльності другий рік поспіль співпрацюють над вдосконаленням і розвитком механізмів взаємодії університету з бізнес-структурами за певними пріоритетними напрямами стратегічного партнерства.

Під час проведення форуму укладено меморандуми про партнерство бізнес-структур із кафедрами та інститутами, заплановано створення центрів партнерської взаємодії та програм співпраці, а також формування інтерактивної карти партнерства університету та бізнесу.

За інформацією КНЕУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *