Голова Державної інспекції навчальних закладів України Юрій Дудник і президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів України Леонід Губерський підписали договір про співробітництво.

Основними напрямами спільної діяльності визначено інформаційно-методичне забезпечення вищих навчальних закладів із питань проведення контрольних заходів, запровадження інноваційних форм і методів внутрішнього контролю за якістю освітніх послуг, що ними надаються. 

Під час зустрічі було домовлено про проведення спільних семінарів і нарад із питань зовнішнього контролю ВНЗ, консультацій із питань організації навчально-виховного процесу. Зокрема, сторони обговорили проблемні питання у системі освіти, а саме: щодо якості підготовки фахівців у вищих навчальних закладах; забезпечення автономії; а також підвищення ролі вищих навчальних закладів у суспільному житті держави, участі Державної інспекції навчальних закладів України в процесі удосконалення навчально-виховного процесу у ВНЗ.

Юрій Дудник зазначив, що підписання договору є ще одним кроком у налагодженні співробітництва Державної інспекції з громадськими освітянськими організаціями та відкритості її роботи.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу