Україна відгукнулася на заклик Антоніо Бандераса - pekin1Актори світового рівня – Меріл Стрип, Соня Брага, Мей Баоцзі та Хав’єр Бардем і Антоніо Бандерас – виступили на відкритті Дипломатичної конференції з розробки остаточного тексту нового Договору про аудіовізуальні виконання. Конференція успішно завершилася 26 червня 2012 року підписанням представниками держав-членів ВОІВ Заключного акта Договору та Пекінського договору про аудіовізуальні виконання. Актори закликали весь світ прийняти цей міжнародний договір.

Документ уже підписали 48 країн, Заключний акт договору – представники 122 країн, у тому числі й перший заступник голови Державної служби інтелектуальної власності України Олексій Янов, який очолював українську делегацію.

Новий договір зміцнить майнові права кіноакторів та інших виконавців і забезпечить їм додатковий прибуток від виконуваної роботи. Він надасть виконавцям можливість отримувати частку від доходів, що генеруються шляхом використання аудіовізуальної продукції. На міжнародному рівні Пекінський договір наділить виконавців особистими немайновими правами на те, щоб вимагати зазначення авторства й заперечувати проти спотворення їхніх виконань.

Важливо також, що цей документ зміцнить хитке становище виконавців в аудіовізуальній індустрії, забезпечивши більш чіткі міжнародно-правові рамки для охорони їхніх прав. Він уперше забезпечить охорону прав виконавців у цифровому середовищі. Крім того, договір сприятиме захисту прав виконавців від несанкціонованого використання їхніх виконань за допомогою таких аудіовізуальних засобів, як телебачення, фільми й відео.

У заключному зверненні відомі актори світового рівня, які брали участь у дипломатичній конференції, вітали успішне укладення договору. На закритті конференції перед делегатами виступили китайський виконавець Ван Сяотан, індійський продюсер Боббі Беді й президент Міжнародної федерації акторів (МФА) Агнет Хааланд.

Генеральний директор ВОІВ Френсіс Гаррі подякував урядові Китайської Народної Республіки та муніципалітету Пекіна за чудову організацію конференції з охорони аудіовізуальних виконань.

Загалом у роботі дипломатичної конференції взяли участь 156 держав-членів, 6 міжурядових організацій і 45 неурядових організацій. Це безпрецедентно високий рівень участі в дипломатичних конференціях ВОІВ за всю історію організації.

Прес-служба Державної служби інтелектуальної власності України

Україна відгукнулася на заклик Антоніо Бандераса - pekin6

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *