Уряд схвалив ініційоване Мінекономрозвитку спрощення процедури передачі нерухомого майна державної власності у комунальну власність для розміщення дошкільних навчальних закладів.

«Запропоновані законопроектом зміни сприятимуть розвитку дошкільної освіти, повноцінній підготовці дітей до навчання у школі завдяки відкриттю нових закладів як у новобудовах, так і в пристосованих вільних приміщеннях. Крім того, нововведення дасть можливість батькам реалізувати їхнє право на працю», – наголосив міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета. 

Згідно з законопроектом, передача нерухомості здійснюватиметься за рішенням органів, уповноважених управляти державним майном, за погодженням з Мінфіном, Фондом державного майна, Мінекономрозвитку. Ініціатива може бути реалізована за умови, якщо органи місцевого самоврядування візьмуть на себе зобов’язання використовувати приміщення за цільовим призначенням і не відчужувати нерухомість, призначену для дитсадків, у приватну власність.

Прийняття Закону дасть змогу, в разі потреби, більш оперативно приймати рішення про передачу нерухомого майна з державної в комунальну власність для подальшого розміщення дошкільних навчальних закладів.

За інформацією Урядового порталу

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу